თქვენ ცდილობთ ისეთ გვერდზე შეშვლას, რომელიც არ არსებობს.
შეხვედრა ადგილობრივ საჯარო და კერძო სექტორის, არასამთავრობო და საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან 2023-07-24
24 ივლისს ISET-ის კვლევითი ინსტიტუტის წარმომადგენლები ოზურგეთში მომუშავე ადგილობრივი საჯარო და კერძო სექტორის, არასამთავრობო და საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს შეხვდნენ და რეფორმეტრი გააცნეს.
ლევან თევდორაძემ, რეფორმეტრის გუნდის წევრმა, რეფორმეტრის პლატფორმაზე, რეფორმების შეფასების მეთოდოლოგიასა და პროექტის სამიზნე რეფორმებზე ისაუბრა.
შეხვედრის მიზანი რეგიონებსა და ადგილობრივ თემებში რეფორმეტრის პლატფორმის ცნობადობის გაზრდა და, ზოგადად, მიმდინარე თუ დაგეგმილ რეფორმებზე ცნობიერების ამაღლება იყო.

Meeting with representatives of local public and private sector, non-governmental and international organizations 2023-07-24
On July 24, representatives of the ISET research institute met with representatives of the local public and private sector, non-governmental and international organizations working in Ozurgeti and introduced the ReforMeter platform.
Levan Tevdoradze, a member of the ReforMeterteam, spoke about the ReforMeter platform, the reform evaluation methodology and the target reforms of the project.
The purpose of the meeting was to increase awareness of the ReforMeter platform in the regions and local communities and, in general, to raise awareness of current and planned reforms.